Momenteel zijn wij gesloten

Ontvangst Watersportvereniging Heusden

24 mei 2025

Leestijd: minuten

Zaterdagmiddag 24 mei 2025 kwamen 28 leden van Watersportvereniging Heusden wandelend aan bij het museum. Met opgestoken paraplu tegen de regen. Zij waren met nog meerdere mensen die morgen vanuit Heusden naar De Zandmeren gevaren. Wat het weer betreft niet zo’n beste dag. Na geluncht te hebben wandelde het gezelschap aan. Zij werden ontvangen door de vrijwilligers Theo de Leeuw en Theo van Wanrooij. Na een inleidend praatje over het ontstaan van ons museum splitste men in twee groepen en werd begonnen met een rondleiding in en om het museum. De gasten waren zeer geïnteresseerd en stelde allerlei vragen. Na de rondleiding bedankte de heer Marinus Erven die dit uitje voor de leden had georganiseerd de beide vrijwilligers. De gasten onderstreepten zijn bedankwoord met applaus.

Bezoekadres

Volg ons ook op social media:

Ons museum is op de begane grond voor rolstoelers toegankelijk. We hebben helaas geen lift in ons gebouw zodat de bovenverdieping alleen per trap (vrij steil) bereikbaar is.

Openingstijden

  • Maandag: 19.30 uur – 22.30 uur
  • Zondag: 14.00 uur – 17.00 uur
Momenteel zijn wij gesloten
Geen openstelling in 2026 op:

Carnaval op zo 15 t/m di 17 februari
Koningsdag maandag 27 april
Pasen zo 5 april en ma 6 april
Pinksteren zo 24 en Ma 25 mei
Kermis za 11 t/m di 14 juli
Kerstmis vrij 25 en zat 26 december

Wordt vriend

Wil je bijdragen aan het behoud van onze lokale geschiedenis en cultuur? Word dan Vriend van het Driels Museum! Met jouw jaarlijkse donatie help je ons bijzondere erfgoed te bewaren en te delen. Als dank ontvang je elk jaar de "Drielse Vertellingen" – een prachtig naslagwerk vol historische artikelen en verhalen over oud Maasdriel.

© 2026 Driels Museum

| Met liefde gerealiseerd door Wijsneus Media

Privacy verklaring